Fryzjer

logo

Oferujemy:

 

  • strzyżenie damskie
  • strzyżenie męskie
  • trwała
  • koloryzacja: balejaż, refleksy, ombre, sombre,
  • fryzury okolicznościowe : loki, upięcia, koki
  • fryzury ślubne
  • regeneracja włosa
  • przedłużanie włosów : kreatyna, Ringi ( UWAGA! Zabieg przedłużania ringami wykonujemy na indywidualne zamówienie minimum 40 pasemek, usługa możliwa po konsultacji i opłaceniu zaliczki)

 

                                                  TRWAŁA                                                           

 Trwała jest teraz zabiegiem bezpieczniejszym i łagodniejszym, a efekty bardziej precyzyjne i przewidywalne. Kiedyś płyny do trwałej ondulacji zawierały dużą ilość kwasu tioglikolowego, amoniak i urotropinę. Obecnie produkowane płyny do trwałej są zdecydowanie łagodniejsze dla włosów. Amoniak zastąpiono różnymi pochodnymi, które nie uszkadzają w takim stopniu warstwy łuskowej włosa. Dodatkowo zawierają substancje zabezpieczające włos przed nadmiernym pęcznieniem.

1-fryzjer-001

                                                  KOLORYZACJA                                                

Od kiedy pod koniec XIX w ludzie nauczyli się rozjaśniać włosy utleniaczami, możliwości zmiany koloru wydają się nieograniczone i na szczęście coraz bardziej bezpieczne dla zdrowia. Techniki farbowania to dziś przed wszystkim zabawa kolorem, od naśladowania natury włosów pięknie prześwietlonych słońcem po geometrycznie „piksle” w niesamowitych kolorach. Farbowanie włosów ma dziś charakter wielowymiarowy, a mnogość technik sprawia, że ten zabieg fryzjerski nieraz można nazwać prawdziwą sztuką.

1-fryzjer3

                                                BALEYAGE                                                         

To rodzaj trwałej koloryzacji. Polega on na rozświetleniu wybranych partii włosów. Takie farbowanie włosów powoduje, że włosy nabierają objętości i blasku. Baleyage różni się od zwykłych pasemek tym, że wykonuje się go odcieniami farby bardzo zbliżonymi do koloru włosów. Balayage to wykonanie cienkich, delikatnych pasemek, podczas gdy zwykłe pasemka często są grube i wykonuje się bardzo różniącymi się kolorami. W balayage właśnie nie chodzi o rzucające się w oczy grube pasemka. Najczęściej stosuje się go na jasnych włosach, ponieważ jest to dość delikatna technika. Na ciemnych włosach stosuje się inną technikę, tzw. Sunlight.

1-fryzjer1

                                   PASEMKA/REFLRKSY                                     

4-fryzjer2

 

                                                  OMBRE                                                           

Jeszcze do niedawna olbrzymią popularnością cieszyła się koloryzacja ombre ,wybierały ją kobiety na całym świecie. Za jej pomocą można uzyskać niezwykle wyrazisty efekt – rozjaśnić część włosów w taki sposób, że kosmyki u nasady pozostają ciemne, podczas gdy na końcach są znacznie jaśniejsze. Obecnie można zauważyć trend na koloryzację sombre, której nazwa pochodzi dosłownie od „soft ombre” i, jak łatwo można się domyślić, jest delikatniejszą wersją ombre.
Ombre to koloryzacja świetnie prezentująca się na długich, ciemnych włosach. Rozjaśniane końcówki są wtedy wyraziste i widoczne, niezależnie od tonów, jakie zastosowano. Ombre nie jest polecana paniom o rzadkich, cienkich włosach.

ombre trend

                                                  SOMBRE                                                           

Sombre (soft ombre) to mniej kontrastowa i bardziej subtelna odmiana ombre. Rozjaśniane pasemka zaczynają się też od nasady, dzięki czemu efekt jest dużo bardziej naturalny.

Sombre: alternatywa dla kobiet, które nie chcą diametralnej zmiany wizerunku
Koloryzacja sombre świetnie sprawdzi się na niemal wszystkich typach włosów o dowolnej długości. To bardzo delikatne rozjaśnienie, wyglądające jeszcze naturalniej niż łagodna ombre. Ten typ koloryzacji zakłada, że sama nasada włosów pozostaje nienaruszona, jeśli chodzi o kolor, dopiero kilka centymetrów poniżej można rozpocząć nakładanie refleksów (ale tylko po zewnętrznej stronie włosów – wewnętrzna powinna pozostać ciemniejsza).
Sombre to świetne rozwiązanie dla kobiet o krótszych włosach; efekt ombre nie byłby u nich tak bardzo widoczny. Z tego rodzaju koloryzacji powinny skorzystać także panie o włosach o małej objętości.

Koloryzacja świetnie wygląda na lokach i długich końskich ogonach. Uwaga: warto unikać wszelkiego rodzaju żelów do włosów, pianek czy lakierów – mogą spowodować opadnięcie włosów, co jest szczególnie niekorzystne w przypadku pań o rzadkich, cienkich kosmykach.

sombre trend

                                           REGENERACJA WŁOSA                                   

1-fryzjer4-002

CENNIK:

USŁUGI FRYZJERSKIE  
Strzyżenie
Damskie40 zł / 45 zł / 50 zł1 h
Na prosto30 zł1 h
Męskie25-30 zł30 min
Męskie z maszynką20-25 zł30 min
Chłopięce15 zł30 min
Dziewczęce20 zł1 h
Grzywka10 zł15 min
Polerowanie do strzyżeniaod 20 zł1 h
Polerowanie bez mycia30 zł30 min
Strzyżenie zarostu (pełne)10 zł20 min
Strzyżenie wąs5 zł10 min
Koloryzacja BY-FAMAod 20 zł1 h
Koloryzacja całościowa110 - 115-135 złdo 2h 30 min
Dekoloryzacja + farba ( tonowanie)190-220-260 zł3-4 h
Baleyage135-160-180 zł4 h
Koloryzacja + refleksy125-135-155 zł3 h
Ombre (końce)140-160 zł3 h
Ombre (końce+góra)190-220 zł3 h
Farba własna30-35 zł2 h
Odsiwianie30 zł1 h
Koloryzacja Trychologiczna
Koloryzacja całościowa160-185-220 złdo 2h 30 min
Dekoloryzacja + farba ( tonowanie)19-220-260 zł3-4 h
Koloryzacja + refleksy180-200-240 zł3 h
Baleyage 200-225-265 zł4 h
PIELĘGNACJA
Modelowanie35-40-45 zł40 min
Sauna + ampułka +modelowanie50-55 zł1 h
Pielęgnacja50-70-90 zł1h 30 min
UPIĘCIA
Fale/loki60 zł1 h
kok80-90 zł1 h 30 min
Fryzura ślubna próbna110 zł2 h
Fryzura ślubna końcowa130 zł2 h
Plecionki30-60 zł1 h