Fryzjer

logo

Oferujemy:

 

  • strzyżenie damskie
  • strzyżenie męskie
  • trwała
  • koloryzacja: balejaż, refleksy, ombre, sombre,
  • fryzury okolicznościowe : loki, upięcia, koki
  • fryzury ślubne
  • regeneracja włosa
  • przedłużanie włosów : kreatyna, Ringi ( UWAGA! Zabieg przedłużania ringami wykonujemy na indywidualne zamówienie minimum 40 pasemek, usługa możliwa po konsultacji i opłaceniu zaliczki)

 

                                                  TRWAŁA                                                           

 Trwała jest teraz zabiegiem bezpieczniejszym i łagodniejszym, a efekty bardziej precyzyjne i przewidywalne. Kiedyś płyny do trwałej ondulacji zawierały dużą ilość kwasu tioglikolowego, amoniak i urotropinę. Obecnie produkowane płyny do trwałej są zdecydowanie łagodniejsze dla włosów. Amoniak zastąpiono różnymi pochodnymi, które nie uszkadzają w takim stopniu warstwy łuskowej włosa. Dodatkowo zawierają substancje zabezpieczające włos przed nadmiernym pęcznieniem.

1-fryzjer-001

                                                  KOLORYZACJA                                                

Od kiedy pod koniec XIX w ludzie nauczyli się rozjaśniać włosy utleniaczami, możliwości zmiany koloru wydają się nieograniczone i na szczęście coraz bardziej bezpieczne dla zdrowia. Techniki farbowania to dziś przed wszystkim zabawa kolorem, od naśladowania natury włosów pięknie prześwietlonych słońcem po geometrycznie „piksle” w niesamowitych kolorach. Farbowanie włosów ma dziś charakter wielowymiarowy, a mnogość technik sprawia, że ten zabieg fryzjerski nieraz można nazwać prawdziwą sztuką.

1-fryzjer3

                                                BALEYAGE                                                         

To rodzaj trwałej koloryzacji. Polega on na rozświetleniu wybranych partii włosów. Takie farbowanie włosów powoduje, że włosy nabierają objętości i blasku. Baleyage różni się od zwykłych pasemek tym, że wykonuje się go odcieniami farby bardzo zbliżonymi do koloru włosów. Balayage to wykonanie cienkich, delikatnych pasemek, podczas gdy zwykłe pasemka często są grube i wykonuje się bardzo różniącymi się kolorami. W balayage właśnie nie chodzi o rzucające się w oczy grube pasemka. Najczęściej stosuje się go na jasnych włosach, ponieważ jest to dość delikatna technika. Na ciemnych włosach stosuje się inną technikę, tzw. Sunlight.

1-fryzjer1

                                   PASEMKA/REFLRKSY                                     

4-fryzjer2

 

                                                  OMBRE                                                           

Jeszcze do niedawna olbrzymią popularnością cieszyła się koloryzacja ombre ,wybierały ją kobiety na całym świecie. Za jej pomocą można uzyskać niezwykle wyrazisty efekt – rozjaśnić część włosów w taki sposób, że kosmyki u nasady pozostają ciemne, podczas gdy na końcach są znacznie jaśniejsze. Obecnie można zauważyć trend na koloryzację sombre, której nazwa pochodzi dosłownie od „soft ombre” i, jak łatwo można się domyślić, jest delikatniejszą wersją ombre.
Ombre to koloryzacja świetnie prezentująca się na długich, ciemnych włosach. Rozjaśniane końcówki są wtedy wyraziste i widoczne, niezależnie od tonów, jakie zastosowano. Ombre nie jest polecana paniom o rzadkich, cienkich włosach.

ombre trend

                                                  SOMBRE                                                           

Sombre (soft ombre) to mniej kontrastowa i bardziej subtelna odmiana ombre. Rozjaśniane pasemka zaczynają się też od nasady, dzięki czemu efekt jest dużo bardziej naturalny.

Sombre: alternatywa dla kobiet, które nie chcą diametralnej zmiany wizerunku
Koloryzacja sombre świetnie sprawdzi się na niemal wszystkich typach włosów o dowolnej długości. To bardzo delikatne rozjaśnienie, wyglądające jeszcze naturalniej niż łagodna ombre. Ten typ koloryzacji zakłada, że sama nasada włosów pozostaje nienaruszona, jeśli chodzi o kolor, dopiero kilka centymetrów poniżej można rozpocząć nakładanie refleksów (ale tylko po zewnętrznej stronie włosów – wewnętrzna powinna pozostać ciemniejsza).
Sombre to świetne rozwiązanie dla kobiet o krótszych włosach; efekt ombre nie byłby u nich tak bardzo widoczny. Z tego rodzaju koloryzacji powinny skorzystać także panie o włosach o małej objętości.

Koloryzacja świetnie wygląda na lokach i długich końskich ogonach. Uwaga: warto unikać wszelkiego rodzaju żelów do włosów, pianek czy lakierów – mogą spowodować opadnięcie włosów, co jest szczególnie niekorzystne w przypadku pań o rzadkich, cienkich kosmykach.

sombre trend

                                           REGENERACJA WŁOSA                                   

1-fryzjer4-002

CENNIK:

USŁUGI FRYZJERSKIE 
Farbowanie105 zł / 115 zł / 130 zł
Farba własna30 zł - 35 zł + strzyżenie z modelowaniem
Dekoloryzajca + farbowanie140 zł / 175 zł / 210 zł
Modelowanie35 zł / 40 zł / 45 zł
Farba + refleksy125 zł / 135 zł / od 155 zł
Baleyage125 zł / 150 zł /170 zł
Baleyage medavita200 zł / 225 zł / 265 zł
Fryzura okolicznościowa ( fale, loki)od 55 zł
Upięcia, koki70zł / 80 zł / 90 zł
Fryzura ślubna110 zł - próbna, 120 zł
Trwała80 zł / 100 zł / 120 zł
Odsiwianie30 zł
Pielęgnacja50 zł / 70 zł / 90 zł
Strzyżenie zarostu pełny (wady i broda)

Wąsy
10 zł


5 zł
Ombre (końce)90 zł / 130 zł /150 zł
Ombre (+góra)120 zł / 180 zł / 210 zł
Strzyżenie
Damskie40 zł / 45 zł / 50 zł
Na prostood 25 zł
Sauna +1 ampułka +modelowanie45 zł / 50 zł
Męskie20 zł/ mycie +5 zł
Męskie maszynką15 zł/ mycie +5 zł
Dziecięce15 zł/20 zł
Grzywka10 zł
MEDAVITA
Farbowanie całościowe160 zł / 185 zł / 220 zł
+ strzyżenie 20 zł
Dekoloryzacja + farbowanieod 200 zł
+ modelowanie
10-15 zł
Farba + refleksy180 zł / 205 zł / 240 zł
+ strzyżenie 20 zł
Odświeżenie koloru maską35 zł / 45 zł / 55 zł
+ strzyżenie 20 zł